0

Інтернет-магазин Ковровик (далі Магазин) приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх Користувачів. Користувачі Магазину можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених Магазині, потрібні контактні дані Користвувача для того зв'язатися з Користувачем, підтвердити замовлення і доставити замовлений товар. Персональні дані Користувачів Магазин не передає третім особам і захищає їхню конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1 Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача Магазин отримує від Користувача при оформленні замовлення через кошик Магазину, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином (*). Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для отримання Магазином доступу до персональних даних Користувача з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем сайту Магазину означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту Магазину.

1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту Магазину. Магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти через посилання, доступні на сайті Магазину.

1.6 Адміністрація Магазину не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем.

2. Персональні дані

2.1  Магазин збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Магазин може збирати IP-адреси Користувача виключно для забезпечення коректної роботи технічної сторони сайту.

3. Цілі збору і обробки персональних даних Користувача

3.1 Магазин збирає і зберігає персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Користувачем товарів.

3.2 Магазин збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі для надсилання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Магазин передає персональні дані Користувача третім особам крім випадків, визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в Магазині. Зокрема Користувач погоджується з тим, що Магазин має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті Магазину, включаючи доставку товарів.

4.3 При втраті або розголошенні персональних даних Магазин інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Магазин приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину.

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Магазин має право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, Магазин повинен замінити версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Магазин захищає персональні дані своїх Користувачів.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

7.1 Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки Користувачів Магазину за електронною адресою salesЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Подробнее: https://zasteli.com.ua/ua/privacy/