0

Ми приймаємо всі види платежів: післяплату (наложений платіж) та передплату. Готові килими та килимові вироби ми відправляємо наложеним платежем - ви оплачуєте товар лише після його отримання та огляду на пошті. При наложеному платежі доставка оплачується клієнтом за тарифами транспортної компанії. При виборі цього методу враховуйте додаткову комісію перевізника за оформлення документів і доставку коштів. Детальну інформацію про тарифи ви можете знайти на офіційних веб-сторінках перевізників.

Відправка товару на відріз (килимові доріжки, не стандартні розміри килимів) здійснюється лише після часткової (не менше 10% від загальної вартості замовлення) або повної передоплати.

При 100% передоплаті доставка замовлень понад 2000 грн БЕЗКОШТОВНА.

У випадку помилки у розмірах, можливе повернення за рахунок покупця. Настійно просимо, дуже ретельно підбирайте розмір. Наші менеджери завжди з радістю Вам допоможуть!

Способи доставки

Самовивіз. Склад знаходиться за адресою м.Хмельницький, вул. Геологів 8.

Автолюкс Безкоштовно.За умови 100% передоплати замовлення на сумму понад 2000 грн доставка безкоштовна (склад-склад, склад-адрес). При замовленні до 2000 грн вартість доставки встановлюється перевізником та оплачується отримувачем (від 50 грн).

Делівері Безкоштовно.За умови 100% передоплати замовлення на сумму понад 2000 грн доставка безкоштовна (склад-склад, склад-адрес). При замовленні до 2000 грн вартість доставки встановлюється перевізником та оплачується отримувачем (від 50 грн).

Нова Пошта Безкоштовно.За умови 100% передоплати замовлення на сумму понад 2000 грн доставка безкоштовна (склад-склад, склад-адрес). При замовленні до 2000 грн вартість доставки встановлюється перевізником та оплачується отримувачем (від 80 грн).

Інша транспортна компанія. Вартість доставки встановлюються перевізником.

Способи оплати

Передоплата. Безготівковий розрахунок (Оплата на картку Приват Банк або розрахунковий рахунок ФОП).

Післяплата. Оплата товару при отриманні  на пошті.