0

Розпродаж килимів, килими зі знижками


Сторінка 1 із 4

Чи варто купляти килим з розпродажу

Покупка килима — завжди серйозна інвестиція. До того ж, цей тип покриття зазнає чималих навантажень і тому замінюється значно частіше, ніж інші предмети інтерьєру. Саме тому багато людей шукає, де придбати якісний килим за розпродажною ціною, але при цьому сумніваються, чи не купують вони «кота в мішку». В цій статті ми розглянемо, де краще купити килим зі знижкою і як не натрапити на неякісний товар.

Чому магазини роблять розпродаж килимів

Все більше людей здійснюють покупки через Інтернет, але є і такі, хто за старою звичкою йдуть у магазин, щоб «помацати»товар. Ви приходите у магазин і очікувано бачите на вітрині найкращі моделі. Особливо привабливим виглядає пропозиція купити килим, що впав до душі, за величезною знижкою по акції.

Далі ви оплачуєте замовлення і чекаєте доставку на дом. Нерідко в момент отримання замовлення на покупця чекає розчарування, адже килим виглядає не так привабливо, як в магазині. Причина в тому, що крупні магазини зачасту роблять знижки на килими з дефектами, що довгий час висіли на стенді, зберігались у погано опалювальних та вентилюємих приміщеннях і внаслідок втратили свої привабливі якості.

Килими по акції в інтернеті

Розпродаж килимів в інтернет магазині на перший погляд може здаватись не такою вигідною, ніж в офлайн магазині. Але покупка килима онлайн більш вигідна за рядом причин:

  • По перше, онлайн магазини з самого початку пропонують нижчу ціну, адже не витрачають кошти на оренду торгівельних приміщень і зарплату численного персоналу продавців.

  • По друге, асортимент інтернет магазину частіше оновлюється, знижки робляться на моделі та розміри, які майже закінчились. І хоча придбати потрібний килим на розпродажі значно складніше, вихід є — достатньо регулярно відвідувати сайт або підписатись на emai розсилку від магазину.

  • По третє, у вартість килима не включаються витрати на доставку до магазину, розміщення на стенді, вироби не деформуються в процесі транспортування, не вигорають, мають більш товарний вигляд, навіть беручі участь у розпродажі.

Як прибдати килим зі знижкою в інтернет магазині Ковровик

На нашому сайті є спеціальний розділ з акційними товарами "Розпродаж та акції", де ви зможете обрати собі килим або доріжку за доступною ціною. Знижки на деякі моделі килимів мають обмежений термін дії, тому уважно читайте умови акції або уточнюйте деталі у оператора за телефоном або чатом.

А якщо брак?

Ми проводимо ретельний контроль продукції, тому вірогідність браку мінімальна. На розпродаж виставляються не килими з дефектами, а моделі попередніх колекцій та останні розміри. Але навіть якщо вам не пощастило і ви натрапили на неякісний килим, ми завджи безкоштовно обміняємо виріб або повернемо вам гроші.