0

Круглі килимиКруглі килими в інтерьєрі

Коли люди планують постелити в хаті килим, першими на згадку спадають традиційні прямокутники. Більшість споживачів не розглядають інші форми так, як не впевнені, що зможуть правильно поєднати їх з меблями.

Переваги круглих килимів

  • Килим у формі круга допоможе підкреслити інші елементи округлої форми: меблі, аксесуари, освітлення і додасть інтерьєру завершеного вигляду.
  • Круглі килими компенсують та згладжують гострі форми стін, підлоги, вікон та меблів, роблять приміщення більш симетричним.
  • Дизайнери рекомендують стелити круглий килим, якщо потрібно створити комфортну атмосферу для зустрічей та спільного відпочинку або привернути увагу до певної функціональної зони.

Круглі килими на підлогу — універсальне та привабливе підлогове покриття, за допомогою якого можна створити акцентні точки, але також вони можуть бути об'єднуючим елементом дизайну. Наступні поради допоможуть вам гармонійно вписати круглий килим в будь-який інтерьєр.

До яких кімнат ідеально пасує кругла форма килима

Круглий обідній стіл або журнальний столик чудово виглядає на килимі будь-якої форми, але якщо об'єднати круглі меблі з аналогічною формою покриття, виникає певна гармонія. Головне, постелити достатньо великий килим, щоб стільці повністю стояли на ньому навіть у відсунутому положенні.

Кругий килим у їдальні - фото

Придбати круг варто і тоді, коли м'які меблі у вітальні мають округлі краї. Круглий килим підкреслить вишукані форми меблів та гармонізує простір.

В просторих вітальнях або студіях з мінімумом меблів можна стелити один великий круглий килим або декілька малих. Так ви зробите кімнату більш наповненою, але при цьому покриття не буде з'їдати вільний простір. Не бійтесь поєднувати килими різної форми, виділяючи ними певні зони у приміщенні.

Круглий килим у вітальні- фото

Щоб створити фокус у кімнаті, постеліть круглий килим з яскравим центральним малюнком. Головне, щоб контрастний колір на килимі повторювався в інших елементах інтерьєру: шпалерах, аксесуарах, меблях тощо. Візуально збільшити невелику кімнату допоможе килим з сміливим абстрактним визерунком або великими квітами.

Круглий килим абстракція  - фото

Круглі килими мають великий плюс: їх не потрібно центрувати по відношенню до меблів. Навпаки, круглий килим, розташований не по центру ліжка, стане цікавим та ефектним рішенням в сучасній спальні. Просто поставте на килим лише один кут ліжка або змістіть килимок на одну сторону. Невелики круглі килимки з довгим ворсом можна використати в якості приліжкових або постелити біля трюмо.

Круглий килим в спальні - фото

В інтернет магазині Ковровик ви можете недорого купити круглий килим для будь-якої кімнати. Широкий вибір розмірів, кольорів та дизайнів дозволить підібрати потрібний варіант до будь-якого стилю, а зручна навігація на сайті зробить процес вибору максимально легким та комфортним.