0

Килими на підлогу

Luna 365-52

220 грн
/м²209 грн

Liliya Meral 0537 бордовий 60х100

/шт249 грн
Ширина 0,60M
Довжина 1,00M

Liliya Meral 0537-133 теракота 60x100

/шт249 грн
Ширина 0,60M
Довжина 1,00M

Meral 135 бежевий овальний 60х100

/шт249 грн
Ширина 0,60M
Довжина 1,00M

Сторінка 1 із 19

Килим - одне з найдавніших покриттів, які прикрашали підлогу і стіни будинків, раніше купити його могли тільки багатії. Килими століттями доводили свою ефективність і радували мешканців теплом, м'якістю, затишком. Тому купити коври для підлоги намагається кожен власник будинку або квартири.

Як обрати килим на підлогу

Щоб купити м'який килим на підлогу потрібно визначитися з матеріалом виготовлення підлогового покриття. Від вибору залежать експлуатаційні характеристики і його довговічність.

За матеріалом умовно килими поділяються на натуральні і синтетичні, але бувають і змішані варіанти. Стандартно їх прийнято ділити так:

  • Якісні вовняні килими - класичні вироби з овечої вовни. Шляхетний ворс може експлуатуватися до 50 років, він приємний у використанні і стійкий до пожежі. При цьому шерсть вимагає регулярного чищення, захисту від вологи і молі. Якщо ви вирішили купити шерстяний килим на підлогу, зверніть увагу, щоб він пройшов просочення грязезахисними, антимолевими і протигрибковими засобами.

  • Унікальні шовкові килими для підлоги - дорогі і рідкісні покриття також відносяться до натуральних, дуже красиві і міцні. Тонка шовкова нитка дозволяє створити унікальний малюнок ковраз шовку.

  • Покриття з віскози - створені зі штучного волокна, видобутого з натуральної целюлози. Віскозні килимки називають штучним шовком. Вони не бояться високої прохідності людей, стійкі до стирання і не мнуться, найчастіше розміщуються в коридорах.

  • Поліамідні або нейлонові килими - сучасна синтетика, що дає яскравість, міцність, пружну еластичність підлогових покриттів. Волокна блищать і відрізняються гарною декоративністю.

  • Поліпропіленові - підлогові вироби сімейства синтетичних - гладкі коври на підлогу, які майже не бояться бруду. Гладкі нитки не пропускають всередину пил і забруднення і приємні на дотик. Мінус килимів з поліпропілену - недовговічність, вони служать близько 5 років, після чого втрачають привабливість. Такі килими на підлогу можна купити по низькій ціні для дитячих кімнат, а через пару років змінити на нові.

  • Килими на підлогу з поліестеру - володіють шикарним ворсом, за зовнішнім виглядом і властивостями схожим на вовняний. Найчастіше розміщуються у вітальнях і спальних кімнатах. Поліестер стійкий до всіх нежирових забруднень і легко очищується, тому навіть такого ворсистого ковра на підлогу можна купити для дитячої. Ці вироби краще розміщувати по центру кімнат, не запускаючи під ніжки меблів, які можуть залишити деформації.

Крім зазначених видів килимів можуть бути змішані, наприклад, натуральний ворс на синтетичній основі або з додаванням до натуральної нитки синтетики для поліпшення експлуатаційних показників - міцності, стійкості до зношування, довговічності.

Чому краще купити килим на підлогу в інтернет – магазині

Купити килими варто в інтернет - магазині Ковровік, на сайті представлені оригінальні фото і ціни коврів на підлогу. Покупка килима онлайн має масу плюсів:

  • Покупець отримує оригінальні і якісні килимові покриття самого різного формату, типу, розміру і забарвлення, з доставкою по всій Україні.

  • Не потрібно переплачувати за закладені у вартість килима затрати на оренду і рекламу магазину, штат торгового персоналу, доставку і зберігання килимів в торгових точках, комунальні та інші платежі.

  • В Інтернеті можна швидко вибрати і порівняти вподобані моделі килимів на підлогу, виконати заміри свого приміщення і зробити замовлення з дому або з робочого місця.

Сучасні технології дозволили замінити ручну в'язку килимових покриттів на машинну. На зміну дорогим натуральним матеріалам прийшли доступні штучні. Це дає можливість купити хороший килим на підлогу будь-якому жителю України, вибравши його на свій смак і за стилем приміщення.