0

Килими в стилі лофт

Shaggy Lotus 2236 бежевий 1.00x3.00

/м²2538 грн
Ширина 1,00M
Довжина 3,00M

Doku 8986A Yesil 1,60х2,30

/шт3425 грн
Ширина 1,60M
Довжина 2,30M

Neva 9849A Turquaz 1,60x2,30

3680 грн
/шт2980 грн
Ширина 1,60M
Довжина 2,30M


ЛОФТ — іНТЕРЬЕР ДЛЯ вільних ЛЮДЕЙ

Лофт -  це сучасний урбаністичний стиль інтер'єру, для якого характерні простір та індустріальні елементи декору - високі стелі, цегляні стіни, відкриті системи труб, бетонні підлоги. Родом з США цей популярний стиль поступово входить у наші домівки. Помешкання у стилі лофт обирають творчі люди, що цінують практичність, креативнічть та мінімалізм. Здається, що цей стиль не потребує багато коштів, але насправді лофт є одним з найдорожчіх інтер'єрів.

Лофт з'явився в 40 роках минулого сторіччя на манхетенських фабриках. Через високі ціни на оренду в межах міста, промисловість була змушена перенести потужності за місто, що призвело до великої кількості порожніх будівель, які за копійки викупила ньюйоркська богема. Саме тут молоді митці створювали свої витвори, проводили виставки та навіть мешкали.

Просторі з величезними вікнами, фабричні приміщення були настільки зручними та практичними для американьскої богеми, що згодом стали дуже популярними і знов подорожчали, тепер вже в якості житлових приміщень.

ОСНОВНі еЛЕМЕНТи СТИЛю ЛОФТ

Лофт (з англ. горище) - це просторе приміщення з вікнами до підлоги. Перегородки використовують лише щоб відкоремити санвузол. Навіть ванна може запросто стояти посеред кімнати. Цей стиль поєднує в собі старовинні або спеціально состарені речі - цегляні стіни, металеві сходи, відкриті труби з передовими технологіями - навороченою технікою, ультрасучасними системами освітлення, хромованими поверхнями та дзеркалами.

Оздоблення стін. Традиційні стіни у стилі лофт - з потемнілої від часу цегли без будь-яких ознак оздоблення. У сучасних цегляних будинках найкращим рішеням буде очистити стіни до основи та покрити спеціальним захисним засобом. В панельних будинках для надання оригинального вигляду стіни оздоблюються декоративною цеглою.

Підлогові покриття. Найкраща підлога в інтер'єрі лофт - бетонна, не оброблена. Також використовують мозайку, штучний камінь, мармур, паркет, іноді керамічну плитку (для кухні, туалету). 

Меблі. Чим менше меблів, тим краще. Основний принцип при виборі - її функціональність та мінімалізм. Не бійтесь поєднувати різноманітні стилі, але дотримуйтесь правила - меблі не мають бути дешевими, стиль лофт не любить конструкторів з Ікеї. Предмети варто розставляти поодаль від стін, щоб уникнути ефекту порожньої кімнати. Громіздкі шафи ліпше замінити настінними полицями та гачками. Також речі можна складати під сходами або в комірчині.

Текстиль. Стиль лофт передбачає мінімальну кулькість текстилю. Перевагу мають натуральні якісні матеріали: шкіра, бавовна, вовна. Софу можна прикрасити оригінальними подушками та пледом: однотонним або принтованим. Не завішуйте вікна шторами, також не варто використовувати ролети та жалюзі. Для спальні обирайте постільну білизну з якісних природніх матеріалів; сатину, бавовни, шовку. 

В інтер'єрі лофт не прийнято застеляти підлогу килимами від стіни до стіни. Килими зазвичай використовуються для зонування приміщення. Орнигінальний килим допоможе відокремити зону відпочинку від загального простору. 

Килим у вітальні лофт. Постеліть невеликий килим прямокутної форми перед диваном. Килим, як і меблі, має бути виготовлений з якісних матеріалів, не дозволяється використовувати дешеві дорожки та ковролін. Посеред вітальні у стилі лофт чудово виглядатиме елітний акриловий килим з нейтральним визерунком, наприклад Doku. 

Акриловий килим у стилі лофт

У вітальні також часто використовують килими  з високим ворсом Shaggy. Ці пухнасті килими пом'якшують доволі строгий образ приміщення. Оптимальна кольорова гама - найтральна: бежеві, сірі, кремові, кофейні відтінки та не яскравий визерунок.

Килим з високим ворсом Shaggy в стилі лофт

Килим у спальні в стилі лофт. Для спальні в стилі лофт підійдуть як високоворсові Shaggy, так і акрилові килими. Якщо габарити кімнати дозволяють, варто постелити килим прямокутної форми під ліжко, щоб з усіх боків виступало приблизно 50 см. Для маленької кімнати пасуватимуть невеликі приліжкові килими овальної або прямокутної форми. Кольорова палітра, як у вітальні, нейтральна, у світлих тонах.  Килим у спальні в стилі лофт