0

Килими з квітами


Сторінка 1 із 2

Килими з квітковим малюнком

Килимові покриття з квітковим орнаментом кардинально змінюють сприйняття приміщення, створюючи відчуття свіжості та життя. Якщо ви плануєте купити килим з квітами, але не знаєте, який обрати, ці прості поради допоможуть обрати найкращий варіант.

Як обрати ідеальний килим з квітами

Величезний плюс флорістичних визерунків в тому, що вони універсальні і виглядають шикарно в будь-якій кімнаті: вітальні, спальні, дитячій і навіть кухні з передпокоєм. Головне — правильно підібрати колір, щоб покриття гармонійно вписалось в інтерьєр.

Вибір кольору

Яскраві килими з квітковим малюнком можуть стати центральною частиною інтерьєру, особливо в приміщенні з нейтральними стінами та меблями, вигідно виділяючись на їхньому фоні.

Для того, щоб килим не виглядав недоречною кольоровою плямою, а гармонував з палітрою кімнати, дотримуйтесь правило 60-30-10:

  • 60% - домінуючий основний колір в інтерьєрі або наближений до нього;

  • 30% - доповнюючий колір, який гармонує з основним, навіть якщо має різний відтінок;

  • 10% - акцентний колір, яскравий, контрастний, що перекликається з іншими елементами декору: шпалерами, текстилем, аксесуарами тощо.

Якщо ви надаєте перевагу покриттю нейтральних відтінків, зверніть увагу на однотонні килими з об'ємним квітковим малюнком. Об'ємний малюнок виглядає дуже ефектно, такий килим не згубиться в інтерьєрі, але не буде відволікати увагу на себе. Він стане ідеальним вибором, якщо яскраві кольори присутні в меблях, текстилі або оздобленні кімнати.

Флорістичні визерунки чудово поєднуються зі смугами, геометричними визерунками, анімалістичними принтами. При цьому великі квіти виглядають сучасно, а дрібні — вінтажно.

Килим з великим квітами у вітальні - фото

Килим з квітами - фото

Вибір форми та розміру

Обираючи розмір килима, важливо визначити роль килима в інтерьєрі. Великі килими, габарити яких перевершують 2,5м, зазвичай слугують центром інтерьєрної композиції і привертають більше уваги. Якщо килим має закрити всю підлогу, краще купити прямокутний килим стриманих відтінків. Невеликі яскраві прямокутні або овальні килими з квітами ідеально підходять для акцентної ролі в інтерьєрі.

Де вигідно купити килими з квітковим малюнком

Так як килими з квітами стають трендом в останні роки, каталог нашого інтернет магазину пропонує широкий вибір виробів різної стилістики та кольорової гами. У нас ви можете придбати килим з квітами для будь-якого інтерьєру — від традиціного до сучасного. Зручна навігація на сайті допоможе швидко обрати потрібний розмір та стиль, який ідеально підійде саме для вашої оселі.