0

Килими розмір 3х3

×

Фільтри

Ширина
Довжина
Основний колір
Країна виробництва
Висота ворсу
Очистити фільтри
  Фильтры

Elegant 3951 зелений 300х300

/шт3948 грн
Тип виробу
Килим
Ширина
Довжина

Meral 5027 Toprak 300х300

/шт3948 грн
Тип виробу
Килим
Ширина
Довжина

Meral 135 зелений круглий 300х300

/шт3948 грн
Тип виробу
Килим
Ширина
Довжина

Efes 0265 бежевий 300х300

/шт5859 грн
Тип виробу
Килим
Ширина
Довжина

Килими 3 на 3 - як правильно підібрати

При плануванні інтерьєру основна увага надається оздобленню стін та пошуку ідеальних меблів. Однак дизайнери вважають, що килим повинен займати одне з головних місць, адже він диктує настрій і впливає на загальне сприйняття простору. Килим — це п'ята стіна кімнати. Він є своєрідним якорем, що об'єднує усі складові інтерьєру та допомагає розбити приміщення на окремі функціональні зони.

Квадратні та круглі килими розміром 3 на 3 метри, нажаль, не дуже популярні у порівнянні з прямокутними покриттями. І це цілком не виправдано. Квадрат чудово пасуватиме до будь-якого інтерьєру. Головне — правильно підібрати колір та стиль покриття, а також правильно розташувати його на підлозі.

Купити килим 3 на 3 недорого у вітальню

У вітальні ви можете постелити килим 3 на 3 одним з трьох варіантів відносно групи м'яких меблів:

  1. Усі предмети повністю стоять на килимі. При такому розташуванні уникайте складних малюнків так, як меблі частково закриють визерунок і ефект від нього буде втрачено.
  2. На килимі стоятимуть лише передні ніжки меблів. Килим має заходити достатньо далеко (мінімум 30см), щоб не було видно підлоги.
  3. Килим вільно розташований перед усіма предметами. Ідеальне розташування для килимів з яскравим або складним визерунком.

Їдальня або обідня зона

В ідеалі форма килима повторює форму обіднього столу. При цьому важливо врахувати розмір меблів: стільці мають повністю стояти усіма ножками на покритті навіть у відсунутому положенні.

Спальня

При розташуванні килима у спальні краще не ховати його під ліжком — нехай покриття виступає на 120-150 см з трьох сторін. Оригінально виглядають круглі килими 3х3, які ефектно контрастують з прямокутною формою ліжка. В просторих спальнях такі килими можна розташувати в голові ліжка або асиметрично з однієї сторони.

Дитяча кімната

В невеликій квадратній дитячій килим 3х3 може закривати всю підлогу. При цьому від края покриття краще залишити 20-40 см вільного простору. В просторій кімнаті килим можна постелити в ігровій зоні, щоб дітям було зручно гратись на підлозі.

Стиль лофт та просторі приміщення

В приміщеннях відкритого планування килими 3х3 слугують для поділу на функціональні зони. Якщо ви плануєте постелити декілька покриттів, квадратний килим 3х3 в парі з прямокутним буде виглядати ефектніше ніж два прямокутника.

Щоб створити гармонійний інтерьєр, важливо продумати колір та малюнок покриття. Один з найпростіших методів об'єднати відкритий простір — постелити килими однієї кольорової гами, але з різним принтом та текстурою.

Наприклад, для зони відпочинку можна обрати килим 3 на 3 з великим ворсом, а в зоні їдальні — безворсовий, простіший в прибиранні.

Не варто стелити два яскравих килима. Покриття не повинні відрізнятись настільки, щоб конкурувати один з одним. Шукайте килими, що мають схожу кольорову гаму та стиль.

Не бійтеся імпровізувати та комбінувати будь-які з вище наданих порад. Адже це ваша оселя, яку ви можете оздобити, як того бажаєте самі. Якщо вам потрібна допомога, наші консультанти завжди готові допомогти обрати ідеальний килим саме для вас.