0

Килими з акрилу

Yazz 7681 Ivory 80x150

/шт846 грн
Ширина 0,80M
Довжина 1,50M

Yazz 7666 Dark Beige 0,80x1,50

/шт846 грн
Ширина 0,80M
Довжина 1,50M

Сторінка 1 із 4

Акрилові килими - альтернатива вовняним?

Бажаєте купити дорогий килим з натуральної вовни, але не дозволяє бюджет? Найкращий вибір для вас - акриловий килим. Штучне волокно поліакриліт, з якого виготовляють акрилові килими, дуже вдало імітує натуральну вовну, але не має її недоліків: акрил гіпоалергенний, не боїться молі і коштує значно дешевше за свій натуральний аналог.

Завдяки перевагам акрилової нитки, килими з акрилу відносяться до преміум класу. Зазвичай вони виготовляються маленькими партіями і без сумніву можуть вважатись ексклюзивними. В колекціях акрилових килимів від відомих виробників переважають сучасні абстрактні дизайни та ніжні пастельні відтінки. Напрочуд м'якенькі та світлі акрилові килими ніби спеціально створені для кімнат з невеликою відвідуваністю: спальні, дитячої кімнати тощо. 

Сучасний акриловий килим

Акрилові килими мають високу щільність ворсу (від 500 тисяч до 1 мільйона точок на квадратний метр). Висота ворсу зазвичай середня - 9-13 мм. Деякі акрилові килими прикрашають рельєфним опуклим визерунком та бахромою. Для більшої ефектності та блиску до складу додають люрексову нитку.

Акриловий килим Tons 106 Ivory

Особливе місце серед килимових виробів з акрилу посідають килими з дуже високою щільністю (до 3 мільйонів точок). Їхня характерна риса - класичний східний орнамент та глибокі насичені "природні" відтінки (бордовий, зелений, коричневий, синій тощо). Напрочуд висока щільність ворсу дозволяє відтворити ідеально чіткий малюнок. Такий визерунок не просідає з часом та не розпливається. Килими цього сегменту виготовляються на натуральній бавовняній чи джутовій основі, декоруються бахромою, люрексом.

Класичний акриловий килим

Акриловий килим LOFT 8087

Переваги акрилових килимів

  • Акрил на дотик і на вигляд імітує натуральну вовну.
  • Акрил значно дешевший за вовну.
  • Акрилове волокно має антистатичні властивості, відштовхує бруд та вологу.
  • Акрил стійкий до плісняви и грибку.
  • Акрил гипоалергенний та подходить навіть дуже чутливим людям.
  • Завдяки складній технології окрашування акрил легко фарбувати в яскраві та стійки кольори, що не вицвітають з часом.
  • Акрил швидко сушиться після прання чи прибирання.

Догляд за акриловими килимами

Акрилові килими мають ті самі переваги, що й матеріал акрил. Вони гіпоалергенні, не бояться молі та шкідників. У прибиранні килими з акрилу дещо вибагливіші за поліпропіленові. Акрил делікатний матеріал - для того, щоб килим надовго залишався м'яким, слід чистити його лише спеціальними миючими засобами. Забороняєьться використовувати засоби на основі хлору або кислоти. Щоб видалити пляму збийте засіб для чищення килимів у тугу піну та нанесіть на забруднене місце. Легко потріть вологою тканиною, після витріть насухо. В разі появи стійких та значних забруднень бажано віддати килим у професійну хімчистку. Регулярно пилососьте та витрушуйте килим. Раз на рік слід винести його на вулицю та залишити на декілька годин на свіжому повітрі. Дотримання цих нескладних правил допоможе надовго зберегти презентабельний вигляд вашого килима.

В інтернеті ви знайдете безліч різномантіних відгуків про акрилові клими, а у нашому магазині ви можете обрати та замовити килим, який пасуватиме вашому інтер'єру. Килими з колекцій Erguan, Nisantasi, Neva, Tons, Loft, Manyad, Doku, Everest та інших зроблять вашу оселю затишною та особливою.