0
x

Килими знову повертаються в сучасні інтер'єри. Люблять ці вироби за тепло, затишок і комфорт, які вони привносять в дім. На жаль, покупці все ще віддають перевагу килимам зарубіжного виробництва, ігноруючи продукцію українських брендів. До цих пір існує думка, що вітчизняна продукція менш якісна і красива. Однак, це абсолютно не так.

Переваги килимів українського виробництва

На сучасному ринку килимових виробів вітчизняних виробників налічується не більше 10%. Практично половину асортименту складають турецькі килими. Такий дисбаланс пояснюється меншою затребуваністю українських килимів, що дуже несправедливо.

Більшість українських фабрик давно переформатувало власне виробництво і обзавелося сучасним обладнанням. Для виготовлення килимової продукції, як правило, використовуються високоякісні матеріали і розробляються нові дизайнерські колекції. Завдяки цьому, продукція українських виробників не тільки не поступається імпортній, а й дуже часто перевершує її за якістю.

До переваг українських килимів можна віднести:

  • високі показники зносостійкості і довговічності;
  • безпеку і гіпоалергенність;
  • широке розмаїття кольорів;
  • велика різноманітність дизайнерських варіантів;
  • простота в обслуговуванні і догляді.

Ще однією важливою перевагою українських килимів є їх невисока вартість. Це обумовлено відсутністю в ціні вартості транспортування і послуг митниці.

Матеріал виготовлення українських килимів

Як і у випадку з імпортними виробами, для виготовлення килимів українського виробництва використовуються різні матеріали:

  • Натуральна вовна. Такі вироби м'які, теплі, приємні на дотик, але вартість досить висока.
  • Синтетика (поліпропілен, поліестер, нейлон, шенніл). Найбільш затребуваний матеріал, простий у використанні, такий, що не піддається деформації і легко чиститься.
  • Віскоза. Штучний матеріал, який є гарною альтернативою шовку. Має гарний шовковий блиск і високі експлуатаційні характеристики.

Килими українського виробництва з синтетичних матеріалів купують для спалень, дитячих кімнат, кабінетів. Вони більш практичні і не викликають алергічних реакцій. Вовняні вироби підійдуть для вітальні або залу. Розкішний вигляд таких українських виробів допоможе підкреслити інтер'єр і викличе захоплення у гостей.

Правила вибору килима

Вибираючи килим українського виробництва, слід враховувати кілька моментів:

  • Місце, в якому буде лежати килим. Якщо покриття буде знаходитися в зоні з високою прохідністю, краще обирати безворсовое покриття. Воно простіше в догляді і більш зносостійке. Для спалень і віталень підійдуть килими з середнім і високим ворсом. Вони допоможуть створити в кімнаті затишну атмосферу.
  • Щільність килима. Чим вона вища, тим вища якість килима. Виріб з високою щільністю, менше поглинає пил, краще протистоїть інтенсивному навантаженню і має вищі показники звуко- і теплоізоляції.
  • Адаптивність. Килим повинен гармонійно вписатися в загальний дизайн приміщення. Якщо інтер'єру властиві яскраві деталі, то покриття краще підбирати в такій же кольоровій гамі, але більш приглушеного відтінку. Якщо інтер'єр виконаний в стриманих тонах, то килим, навпаки, повинен акцентувати увагу на собі. Для цього варто вибрати більш яскравий виріб.
  • Форма. Килими бувають прямокутної, круглої і овальної форми. Прямокутні підходять для будь-якого приміщення. Круглі і овальні допомагають згладити кути і облагородити кімнату.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Viber