0
x

Серед величезного асортименту килимів та килимового покриття, що пропонує сучасна килимова промисловість, дуже легко розгубитись. Нижче ми постараємось розглянути деякі основні критерії, за яким зазвичай обирають килим.

Вибір килима за розміром

Килим великого розміру створює загальний образ усієї кімнати. Їх використовують у просторих вітальнях, загальних кімнатах, залах. Великий килим з довгим ворсом пастельних відтінків — одно з найкращих рішень для спальні.

Килими середнього розміру виступають незалежними елементами декору наряду з іншим текстилем. На відміну від великих, вони створюють образ окремої частини приміщення, розділяють його на фунціональні зони. Килим середнього розміру візуально збільшить невелику вітальню — оптимально, коли підлога закрита на три чверті або на половину. Середній килим також пасує у спальні — ліжко стоїть лише на частині килима, решта виступає.

Маленькі килими, килимки слугують акцентом для окремих точок інтерьєру. Наприклад, місце с журнальним столиком та кріслом. Вони створюють затишок та відчуття заповненості простору. Невеликі килими чудово підходять для спальні — постеліть овальні чи прямокутні килимки з обох боків ліжка і насолоджуйтесь м'якенькою підлогою. У дитячій також краще стелити невеликі килимки біля ліжка не тільки з естетичної, але й суто практичної причини: їх легше прибирати.

Як підібрати розмір килима - фото

Вибір килима за кольором

Для зонування приміщення можно використовувати декілька килимів. При цьому визерунок може бути різним, але якість килимів та їхній стиль має бути однаковими для збереження єдності інтерьєру.

Кімната з вікнами на південь стане прохладнішою з килимом в холодних відтінках. І навпаки, килим теплих відтінків «зігріє» північну кімнату.

Невелике приміщення допоможуть візуально збільшити світлі кольори, великі геометричні малюнки, розташовані по діагоналі.

Велику роль також відіграє освітлення: яскраве електричне світло «засвічує» світлий килим, а темний виглядатиме ще темнішим.

Вибір килима за стилем

Для класичного інтерьєру підходять килими, подібні величним й прекрасним витворам середньовічних майстрів, що прикрашали палаци королів та вельмож.

В східному стилі використовують килими ручної роботи з багатим рослинним орнаментом. На такий килим не варто ставити меблі — килим з цілістним центровим малюнком має знаходитись посередині кімнати.

Стиль модерн надає перевагу ексклюзивним килимам спокійних відтінків з плавним рослинним визерунком.

В стилі лофт використовують килими з сучасним малюнком, однотонні високоворсові килими нейтральної кольорової гами.

Вибір килима за призначенням

В дитячу кімнату, спальню, вітальню, тобто в приміщення , в якому намає сильного бруду і великої кількості людей, идеально підійдуть акрілові килими. Зокрема, простору вітальню прикрашатиме килим в стилі європейської класики або традиціний східний килим.

Акриловий килим у дитячій

Яскраві відтінки та абстрактні визерунки смусять посміхатись вашу дитину в дитячій кімнаті. А тендітні пастельні кольори килимів колекції Everes, Veranda нададуть затишку будь-якій спальні.

У передпокої, кухні та інших нежитлових приміщеннях бажано застелити більш економічні поліпропіленові килими та доріжки. Шанувальники абстракції і модерна гідно оцінять моделі колекції Fruze, Jasmine, Lotos, Legenda. А тим ,хто полюбляє європейську класику в інтерьєрі, сподобаются килими колекції  Cadillac, Roza, Magnolia.

Килим з поліпропілену в інтерьєрі

Якщо ви насамперед цінуєте якість та надійність, зверніть увагу на класичні килими з плотністю ворсу понад 1 мільйон точок, зокрема Efes, Oriental, Atlas тощо.

Східний килим в інтерьєрі

Нарешті не забудемо згадати улюблені в усьому світі пухнасті килими Shaggy. Популярні з початку шістидесятих рокі минулого сторіччя, ці м’якеньки килимові вироби займають особливе місце у створенні затишного інтерьеру в сучасних спальнях та дитячих кімнатах.

Килим з високим ворсом в інтерьєрі

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Viber