0
x


Купити килими від виробника з доставкою в Одесу

Вибір ідеального килима — важлива складова створення інтерьєру. Килим може стати завершальною рисою, що зробить ваше помешкання затишним та комфортним. Якщо ви плануєте купити килим або килимову доріжку в Одесі, магазини запропонують сотні варіантів разноманітних килимових покриттів, в яких легко загубитись. Щоб обрати найліпший варіант для вашого дому, варто звернути увагу на наступні моменти.

Вибір кольору та дизайну килима

Враховуючи величезний вибір кольорів та стилей, представлених на одеському ринку, вибір потрібного може стати дуже складною справою. Для того, щоб полегшити собі завдання, звузьте пошуки лише до тих відтінків, що підходять до кольорової гами інтерьєру.

Перед тим, як обрати колір та принт, подумайте, яке місце (центральне або фонове) має зайтами килим в інтерьєрі. Обирайте нейтральні відтінки, якщо фокусом виступають шпалери або меблі. У приміщення спокійної кольрової гами, можна постелити більш яскравий килим.

Колір, як відомо, сильно впливає на настрій людини. Прохолодний зелений або синій створює спокійну атмосферу релаксу. Теплі червоні або золотисті відтінки допоможуть зробити простір більш затишним. Яскраві килими з малюнком допоможуть уникнути монотоності інтерьєру.

Обираючи колір та визерунок не забувайте про його практичність. Якщо килим будет використовуватись в столовій, кухні, або передпокої, де ризик поставити пляму високий, оберіть більш темні принтовані доріжки. 

Популярна в Одесі текстура килима

  • Безворсові. Такі килими часто називають паласами і використовують в приміщеннях з великою прохідністю, на сходах, балконі тощо.
  • Ворсові. Цей вид килимів, в свою чергу, поділяється на підвиди в залежності від дожини ворсу та текстури.
    • Короткий — найбільш практичний та стійкий.
    • Середній — найбільш популярний варіант у співвідношенні естетичності та довговічності.
    • Килим з довгим ворсом дуже ефектні, але прибирати їх складніше. Ідеальний варіант для спальні.
  • Дуже цікаво виглядають килими з ворсом різної довжини, їх ще називають рельєфними або обьємними. Різна довжина ворсу створює 3D малюнок, який дуже ефектно прикрашає інтерьєр. Ці килими найчастіше застосовують у спальні, вітальні.
  • Петельні. Їхній ворс має вигляд щільної нерівної поверхні. Ідеально підходять для приміщень с інтенсивним рухом.

Матеріали килимів

• Натуральні — вовна, бавовна, шовк, джут тощо.

• Штучні — акрил, поліпропілен, поліестер, вісокоза, мікрофібра та інші.

Більша частина килимів, представлених на сучасному ринку України та зокрема Одещини, виготовлені зі штучних матеріалів. Сучасні синтетичні волокна нічим не поступаються, а в деяких випадках і перевершують натуральні: мають меньшу вартість, більш стійки та довговічні, не викликають алергічних реакцій.

Обираючи килим або доріжку з акрилу, поліпроплілену або іншого штучного матеріалу ви можете бути впевненими, що він прослужить вам багато років.

Щоб купити килим в Одесі, більше не потрібно марнувати цілий день в пошуках крашої ціни та якості по магазинах міста. В нашому інтернет магазині ви можете купити сучасний якісний килим іноземного або вітчизняного виробництва за дуже вигідною ціною безпосередньо зі складу виробника. Просто оформіть замовлення та заберіть посилку з будь-якого зручного для вас відділення пошти протягом 1-2 днів. Для більшої зручності наших клієнтів ми пропонуємо адресну доставку під під'їзд. Обирайте килим сьогодні і насолоджуйтесь затишком вже завтра!

Дізнайтесь першими про наші розпродажі та новинки